Ebook GA - zrozum zachowania użytkowników

Google Analytics: zrozumienie zachowania użytkowników - krótko o podręczniku, pozwalającym na oswojenie się z GA
E-book "Google Analytics: zrozumienie zachowania użytkowników" (w wersji oryginalnej Google Analytics. Understanding visitors behavior) jest pozycją, opracowaną przez cenionego eksperta i partnera Google Analytics Justina Cutroniego. Oferowane przez firmę Google narzędzie ma dwie podstawowe zalety. Pierwszą jest możliwość jego szerokiego zastosowania i potężne możliwości analityczne. Nie mniej ważna jest jego cena, a w zasadzie jej brak. Google Analytics jest bowiem całkowicie bezpłatne. GA pozwala przy tym poznać zachowania użytkowników, odwiedzających naszą witrynę oraz zidentyfikować potencjalne źródła zysków. Przyczynia się w sposób istotny do poznania procesów, zachodzących w trakcie odwiedzin strony internetowej.

Czytaj więcej

Jak pandemia przyspieszyła rozwój branży retail i e-commerce?

Wybuch pandemii w 2020 roku odmienił cały świat. W bardzo dużym stopniu wpłynął bezpośrednio na wiele branż. Odsłoniło to nowe problemy, z którymi trzeba się zmierzyć, a wcześniej nie mieliśmy o nich pojęcia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na branże retail oraz e-commerce, które w trakcie pandemii znacznie przyśpieszyły. W tym artykule postaramy się nieco bliżej nakreślić to jak na te branże wpłynął wybuch pandemii.

Czytaj więcej

Jak przebiega wdrożenie systemu ERP?

Wdrożenie ERP obejmuje instalację oprogramowania, przenoszenie danych finansowych na nowy system, konfigurowanie użytkowników i procesów, a szkolenie użytkowników na oprogramowaniu. Wybór odpowiedniego partnera do wdrożenia systemu ERP i metoda tej operacji jest prawie tak samo ważna, jak wybór odpowiedniego oprogramowania. Jak w przypadku każdego dużego projektu, koniecznym jest, aby zacząć od jednej rzeczy naraz. Na szczęście, szybkie i bezproblemowe wdrożenia ERP są nie tylko wykonalne, ale faktycznie dość powszechne.

Czytaj więcej

6 oznak, że Twój biznes potrzebuje systemu ERP

System ERP jest to Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa. Innymi słowami jest to oprogramowanie dla małych i dużych przedsiębiorstw, które ma za zadanie zintegrować wszystkie procesy, które zachodzą we firmie. System ERP wspiera firmy w analizie, a także w zarządzaniu procesów biznesowych. Obejmuje on wszystkie powiązane ze sobą obszary działań, jak zarządzanie księgowością, zarządzanie finansami, marketingiem, sprzedażą, produkcją i magazynem. Jeżeli odczuwasz spadek zadowolenia Klientów lub ustalanie transakcji finansowych zajmuje Ci zbyt dużo czasu, a prognozowana sprzedaż opiera się na domysłach to znak, że potrzebny jest Ci system ERP.

Czytaj więcej

Jak wybrać najlepszy system ERP?

Zastanawiasz się jaki system erp wybrać? Ważne jest, aby wybrać ERP, który pasuje do branży, w jakiej działa Twoja firma. Powód jest prosty: firmy z różnych segmentów ekonomicznych mają różne procesy biznesowe, które muszą być uwzględnione w ERP.

Czytaj więcej